Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2011. Odpowiedzi, test, wyniki, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 5 kwietnia 2011 r. o 10:45
Ja mam chyba 12 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile było pkt za to z ogrodzeniem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr, chyba nie. to trzeba było opisać znaczek, nie osobę na znaczku. ja pisałam jak wygląda, w co jest ubrany.. no i kto to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michaśkaa napisał:
Juchuuuu ! 40 będzie ;d 14 dziwne było o co w nim chodziło ? Bardzo łatwy , spodziewałam się ze bedzie gorzej ; )))))
o to że " od dziesieciu odjąć zero" , czyli sum nie wiedział czy ma zero odjąć , czy zabrać (bo wychodzi albo 10 albo 1) tak samo jest z "od dwudziestu odjąć zero" , ponieważ też do końca wiadomo , czy zero mamy "zabrać" czy odjąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktos ile bylo pkt za 24 nigdzie nie moge znalezc punktacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był bardzo prosty! Wszystko zrobiłam w 45 minut! ;D Spodziewałam się, że będzie o wiele trudniejszy. A pytań z historii i przyrody wg nie było ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był prosty . Te próbne były trudniejsze xdddd ; DDDDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szymon napisał:
Wie ktos ile bylo pkt za 24 nigdzie nie moge znalezc punktacji
dokładnie nie wiadomo , ale z reguły za takie zadania są 3/4 punkty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodaaa napisał:
Test był prosty . Te próbne były trudniejsze xdddd ; DDDDDD
wedlug mnie odwrotnie ;D z probnego mialem 40 i 39 a tutaj moze 36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś jak z punktacją od 20 zad..,??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
około 35 bede miec , łatwe te ostatnie zadanie i to przed ostatnie . xdddd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrycja napisał:
Piotr, chyba nie. to trzeba było opisać znaczek, nie osobę na znaczku. ja pisałam jak wygląda, w co jest ubrany.. no i kto to jest.
Właściwie to racja. Mamy opisać ZNACZEK , czyli opisując tego dziadka praca była by "nie na temat" .A za pracę "nie na temat" nie dostaje się punktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie był łatwy bale zawaliłam 21 żle przyczytałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
dokładnie nie wiadomo , ale z reguły za takie zadania są 3/4 punkty
Na karcie odpowiedzi podana byla punktacja obok odpowiedzi, tylko akurat najmniej mnie to w tym momencie ciekawilo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprwadzilam wyniki bedzie dobrze !!! yeach .!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr- nie, ja tak żeby zapełnić miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę , że poszło ok. W próbnych max 39 miałam ;d Nie ćwiczyłam o sześciokątach ale mam dobrze a wam jak to zadanie wyszło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był prosty, tak miałam odpowiedzi: B,C,A,C,D,A,B,B,A,C,D,B,A,D, więcej w linku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech .. nie wiem czy dostanę się do dobrej szkoły.. z zamkniętych mam zaledwie 13 pkt ! nie wiem dlaczego tak się stało .. test był matematyczny może dlatego .. chciałabym aby choć 30 było.. wie ktoś keidy bd wyniki od 20 .. ale takie pisemne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnie z matmy było łatwe nawet bardzo najpierw napisałam dobrze a potem żle po za tym mam 2 żle z abc mam nadzieje że z matmy dadzą mi chociaż punkt za sposób .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...